Sosyal Medya Yönetimi Hizmeti

Slider 01
Slider 01
Slider 01
Slider 01
Slider 03
Slider 03
Slider 03
Slider 03
Slider 03
Slider 03
Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya, günümüzde büyük ve küçük tüm işletme türleri için çevrimiçi pazarlama faaliyetlerinin hayati bir parçası haline geldi. Bununla beraber hizmetler sık sık değişiyor ve birçok işletmenin her değişime ayak uyduracak zamanı veya deneyimi yok. Sosyal medya marka danışmanlarımız, dijitale dair güncellenen her şeyin işinize maksimum fayda getirmesini sağlamak için şirketinizi, sektörünü, rakiplerini ve hedef kitleyi araştırır. Sosyal medya kampanyalarını yönetme ve başkalarını başarılı olmaları için eğitme deneyimimizle size yardımcı olmaya hazırız.

Markanızı Oluşturun

Kullanıcı dostu bir web sitesi oluşturduktan sonra, hedefimiz hızlı bir şekilde müşteri bulmaktır. Dijital pazarlamaya entegre bir yaklaşım kullanarak, içerik pazarlaması, seo, web tasarımı ve sosyal medyanın gücünü birleştirerek bu hedefe ulaşabiliyoruz.

Neden Sosyal Medya Danışmanı İle Çalışmalısınız?

Sosyal medya danışmanı, işinizi geliştirmenize yardımcı olur. Sosyal medya danışmanı potansiyel müşteriler bulmanızı, bağlantılar oluşturmanızı ve hatta satış yapmanızı sağlar. Satış personeli olmasalar da, sizin adınıza potansiyel müşterilerinizle sohbet ederken benzer çeşitli roller üstlenirler.

Sosyal medya danışmanı size vakit kazandırır.

Doğru bir sosyal medya danışmanı yalnızca işinizi geliştirmenize, müşteri adayları oluşturmanıza, bağlantılar oluşturmanıza vb. yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda vaktinizi boşa çıkarır. Sosyal medya stratejinizi bir danışmana teslim etmek hayatınızı değiştirir.

Sosyal medya danışmanı, marka savunucunuzdur.

Bir PR ajansına fazladan para harcamadan ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi verdiğinizi hayal edin. Sosyal medya danışmanınız uzun vadeli ilişkiler, marka bilinirliği ve sürdürülebilir büyüme oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Çevrimiçi olarak "size dönüşürler" ve işinizi çok iyi bilirler, böylece ortaya çıkabilecek herhangi bir soruyu da yanıtlayabilirler.

Sosyal medya danışmanı, rakiplerinizin önüne geçmenize yardımcı olur. Danışmanınız sürekli araştırma içinde olacağından, belirli hashtag'leri analiz edeceği, başkalarının sizinkine benzer ürün ve hizmetler hakkında söylediklerini göreceği ve insanların sosyal medyaya koymuş olabileceği soruları yanıtlayacağı için, rakiplerinizin de stratejilerini açıkça görebilirler. Bu sizi bir adım öne geçirecek avantajlar sağlayabilir.

Sosyal medya danışmanı her zaman çevrimiçidir.

Sosyal medya danışmanları ihtiyacınız olan her anda çevrimiçidir. Teknik olarak "mesai saatleri dışındalar" ancak bu, takipçilerinizin ilgisini çekecek bir şeyi keşfetmeyecekleri veya meraklı bir takipçinin bıraktığı soruyu yanıtlamayacakları anlamına gelmez. Hepsi onları harika bir sosyal medya danışmanı yapan şeyin bir parçası.

Önce deneyimleyin.

Sosyal Medya Yönetimi çalışmalarımıza ait birkaç görseli deneyimleyin. Size neler sunabileceğimiz hakkında fikirler edinin.

İnsanları etkiliyoruz.

İnsanlar işletme hesabınızı ziyaret ettiğinde, etkileyici bir görüntü sunuyoruz. Profesyonel bir duruş ve dikkat çeken içerikler ile hatırlanabilir olun. Etkileyici içerikler tasarlıyor ve en doğru biçimde paylaşıyoruz. Böylece insanlar profesyonel atmosferinize dahil oluyor ve profesyonel yanlarınız konuşuluyor.

En iyi zamanda yayınlıyoruz.

SocioGrowth altyapısıyla tasarladığımız içerikleri, takipçilerinizin davranışlarını ölçümleyen sistemimiz sayesinde en uygun zamanlarda yayınlıyor ve tüm içerik planınızı sistem verilerine göre organize ediyoruz. Böylece en iyi zamanda etkileşim alacak şekilde içerikleriniz görünür oluyor.

Çevrimiçi Temsilci

Çevrimiçi temsilci ayrıcalığımız ile işletmenize özel grup kuruyoruz. Sosyal medya yöneticimiz ve sanat yönetmenimizin dahil olduğu bu grupta, içeriklerinizi anlık olarak onayınıza sunuyor ve taleplerinize anlık yanıt veriyoruz. Hızlı aksiyon. Hızlı sonuç.

Reels Ayrıcalığı

Günümüz dijital dünyanın trendlerini inceliyor ve trendlere uygun çözümler geliştiriyoruz. Son zamanlarda Instagram kullanım oranı ciddi artış göstermekle beraber Reels kullanımı da dikkat çekiyor. Tüm içeriklerinizi Reels’a uygun boyutlandırıyor ve paylaşıyoruz.

Her sektöre uygun çalışıyoruz.

Sektörünüz fark etmeksizin, ödüllü ekibimiz ile işletmenize en iyi desteği veriyor ve web tasarımınızı etkileyici gösteriyoruz.


Merak Ettikleriniz

Sorularınızı Cevaplıyoruz

Şirketinize ait detaylar, size verilen kurumsal kimlik teklifinin fiyatını belirler. İhtiyacınıza yönelik kurumsal kimlik içeriğiniz, çalışma bütçesini etkileyen faktörler arasındadır. İşiniz ve talebiniz doğrultusunda uygun bir fiyat belirlenir.

Genellikle 14 – 25 iş günü sürmekte olup, daha erken teslimat gerçekleştirdiğimiz doğrudur. Müşterilerimizin bizi tercih etme sebebi hızlı teslimat sağlamamızdır. Ancak süreç ihtiyaçlarınızın tespiti ve çalışmanızın boyutuna göre değerlendirilmektedir. Çalışmanıza vereceğiniz onay süreleri de teslim tarihini etkileyebilmektedir.

Amerika, Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu bölgelerine hizmet vermekteyiz. 7/24 hizmet ve iletişim anlayışına sahip bir ajansız. Daima iletişim kuruyor ve çalışmanıza ait tüm aksiyonları adım adım e-posta ve SMS kanalları üzerinden bilgilendirmeler yapıyoruz.

Markanızı uçurmaya
hazır mısınız?

Markanızın dijital dönüşüm çağında büyümesine yardımcı olmak için hayal gücümüzü ve teknolojiyi birleştiriyoruz.

Begeb Creative
Begeb Creative
İhtiyaç duyduğunuzda tüm tecrübesiyle yanınızda olacak, sonuç üreten bir dijital pazarlama ajansı arıyorsanız eğer, Begeb size yeter.
Hemen Bizi Ara!
0 850 840 0 184
Bize Yazın
hi@begeb.net