B E G E B

Yükleniyor...

E-Ticaret Pazaryeri

Entegrasyonları

Yüksek ücretli entegrasyon firmalarına ödeme yapmaktan sıkıldınız mı? N11, Gittigidiyor, Trendyol, ePtt ve Hepsiburada, ÇiçekSepeti mağazalarınızı Tek Yönetim Panelinden kontrol edin, anında tüm ürünlerinizi Pazaryerlerine ekleyin, Stok Güncelleyin, Siparişleri Sevk Edip, Ürün Sorularını Yanıtlayın.

E-ticaret'in en kolay hali!
İşinizi kolaylaştırmaya hazır mısınız ?

Kolay Yönetim

Tüm mağazalarınızı tek ekranda kolayca yönetirsiniz. Üstelik mobil tasarımı sayesinde bunu cep telefonunuzdan dahi yapabilirsiniz.

Güncelleme

Güncelleme özelliği sayesinde, istediğiniz zaman ürünlerin içerik, fiyat ve stok güncellemelerini tek tıkla yapabilirsiniz.

Hızlı Listeleme

Kontrol panelinden ürünlerinizi hızlı bir şekilde seçenek ve özellikleri ile düzünleyebilirsiniz ve bu ürünleri pazar yerlerinde gönderebilirsiniz.

Hızlı Kurulum

Entegrasyoları satın aldığınız gün anında kurulum yapılır, Test süreçleri tamamlanıp aynı gün içerisinde kullanıma hazır hale getirilir.

7/24 Yazılım Desteği

Pazaryeri Entegrasyonlarının kullanımı ile ilgili tüm sorularınız için 7/24 Telefon, whatsApp ve e-posta ile iletişim desteği.

Güncelleme Desteği

Pazaryeri entegrasyonlarında yapılan güncellemeleri Entegrasyonlarımızda yer alan otomatik güncelleme özelliği ile anında kendi sitenizde güncelleyin .

Çift Taraflı Ürün Aktarma

Entegrasyon çift taraflı işlem yapabilir, yani isterseniz; sistemsel olarak izin veren Trendyol, N11, GittiGidiyor ve Çiçeksepeti'nde bulunan ürünlerinizi de kendi sitenize aktarabilirsiniz.

Mesajlaşma Sistemi

Trendyol, N11 ve Gittigidiyor da müşteriler tarafından size yöneltilen soruları entegrasyonunuzdan görebilir ve yanıtlayabilirsiniz.

Otomatik Sipariş Aktarımı

Pazar yerlerinden gelen tüm siparişleri otomatik olarak e-ticaret mağazanızın siparişlerinize aktararak muhasebe yazılımları ile kolayca entegre edebilir ve tüm fatura işlemlerinizi tek noktadan çözebilirsiniz.

Trendyol

n11

Gittigidiyor

Hepsiburada

Çiçek Sepeti

Epttavm

Hemen şimdi ücretsiz deneyin !